Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Fľaša s kohútikom a stojanom 2x4l

29,90

Na sklade

Zdieľať produkt

Popis

Fľaša s kohútikom a stojanom 2x4l
Objem 2x4l

Dvojitý dávkovač nápojov je ideálny na horúce letné dni v každej kuchyni. Súprava sa skladá z dvoch sklenených nádob s objemom štyri litre. Praktický dávkovač umožňuje naliať len toľko tekutiny, koľko potrebujete, bez toho, aby ste vyliali čo i len kvapku. Sklenené nádoby vyzerajú ako poháre, pretože úplne uzavreté odskrutkované veko umožňuje naliať pripravený nápoj zhora a dôkladne umyť rozdeľovače zvnútra.

Obe nádoby sú umiestnené vo vhodných priehradkách na kovovom stojane, ktorý možno umiestniť na rovný povrch bez rozliatia tekutiny. Konštrukcia police navyše vytvára dodatočný priestor pre prázdne nádoby, ktoré možno umiestniť priamo pod dávkovač, aby ste ich mali v prípade potreby vždy na svojom mieste. Rám pojme dve nádoby, aby ste mohli súčasne skladovať a podávať dva rôzne nápoje.

Sklenené distribútory majú každý objem 4 litre a v praxi to znamená, že môžete mať po ruke 8 litrov lahodných nápojov, čo bude veľkou výhodou pri letných stretnutiach s rodinou a priateľmi. Na nádobách sa nachádza aj riadne vrúbkovaná plocha na nalepenie etikiet, ktoré vám vždy prezradia, aký nápoj sa nachádza vo vnútri.

Vlastnosti výrobku: – Vhodné pre deti, ktoré si môžu vybrať z viacerých druhov nápojov, ktoré sú určené na pitie:

  • Dve nádoby na nápoje,
  • každá s objemom 4 litre,
  • praktický dávkovač,
  • odskrutkovateľné veko,
  • praktický kovový rám s priehradkami,

Ďalšie informácie

Materiál

sklo

Objem

Značka

5five simply smart FR

Môže Vás zaujímať