Himalájska Soľná Lampa s Podstavcom 3-5kg

27,90

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: cat_nr_awgQSalt-13 Kategórie: ,

Popis

Táto USB lampa z himalájskej soli je ručne spracovaná zo soli vykopanej z Himalájí. Keď sa soľ zahrieva, uvoľňuje záporné ióny, známe tiež ako „vitamíny vzduchu“. Záporné ióny údajne upokojujú nervy, revitalizujú bunky a čistia vzduch pre holistický zážitok.
Táto USB soľná lampa, hoci má nepravidelný tvar, vyzerá cool a šik.  A čo viac, táto soľná lampa nevyžaduje žiadne dodatočné napájanie. Jednoducho ju pripojte k počítaču pomocou USB kábla, rozsvieti sa pre úžasný efekt.

Napojenie na elektrickú sieť 220V.

Žiarovka s výkonom 15W je súčasťou balenia.

Hmotnosť: 3-5kg

Znečistenie dnešného sveta elektrickými zariadeniami vytvára vo vzduchu pozitívne ióny, ktoré sú pre nás potenciálne škodlivé a spôsobujú zhoršenie kvality ovzdušia. Pomocou himalájskej kryštálovej soľnej lampy doplníme záporne nabité ióny vo vzduchu, ktoré nám pomáhajú vyhnúť sa fyzickému alebo duševnému poškodeniu, spôsobené elektrickým smogom.

Soľné lampy pozitívne vplývajú na hyperaktívne deti, zlepšujú koncentráciu a znižujú poruchy nespavosti. Pomáhajú tíšiť príznaky astmy, alergií, dodávajú pocit čerstvosti a prispievajú k zvyšovaniu obranyschopnosti organizmu. Zároveň sú nádherným bytovým doplnkom, dotvárajú prekrásnu harmóniu domácností a vyvolávajú pocit príjemnej atmosféry.

Namiesto toho, aby sme ich predávali podľa veľkosti, predávame ich podľa  približnej hmotnosti.Každá lampa je úplne jedinečná.

Soľné lampy napomáhajú liečiť mnohé ochorenia. Majú pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém a zlepšujú imunitný systém. Soľné lampy sú určené len pre vnútorný priestor. Soľný kryštál môže v chladných a vlhkých miestnostiach zvlhnúť, preto používajte lampu v suchých miestnostiach s izbovou teplotou?

Množstvo negatívnych iónov vyžarovaných soľnou lampou závisí na jej veľkosti. Pre maximálne využitie pozitívnych účinkov lampy je potrebné ju umiestniť čo najbližšie k miestu, kde sa najčastejšie zdržiavate a aby ste mali z tohto miesta priamy výhľad na lampu. Ak si nie ste istí, ktorú soľnú lampu si máte vybrať, použite prosím nasledujúcu tabuľku.

Váha lampy        Max.vzdialenosť účinku v m      Veľkosť plochy v m2

0,5 – 1 kg             1,5 m                                         do 5 m2

2-3 kg                  2 m                                            do 10 m2

3-5 kg                  2,5 m                                         do 12 m2

5-7 kg                  3 m                                            do 15 m2

10-12 kg              3,5 m                                         do 20 m2

18-25 kg              4 m                                            do 30 m2

35-50 kg              5 m                                            do 40 m2