Kastról LAVA 3,8l

50,20

Na sklade už iba 1

Katalógové číslo: cat_nr_flo1G0506 Kategórie: Značka:

Popis

Nízky kamenný hrniec s pokrievkou na indukciu a plyn Lava Stone 3,8 l a 28 x 7,5 cm sivý – ideálny na varenie, vyprážanie a dusenie.

Pevný a odolný hrniec na varenie je základom každej kuchyne. Nezničiteľná kuchynská pomôcka sa vám bude hodiť v domácnosti, kde navaríte z akýchkoľvek surovín. Hrniec je možné použiť na akomkoľvek sporáku, dokonca aj na indukčnej varnej doske.

Kastról je vyrobený z hliníka, vďaka čomu veľmi dobre vedie teplo a to je základom energeticky úsporného varenia (na palive predsa musíte ušetriť nejaké drobné). Prirodzene krásny, pretože je pokrytý až 5 vrstvami vysoko odolného kamenného náteru. Na miešanie ingrediencií v hrnci môžete použiť akékoľvek príslušenstvo – drevené, teflónové a dokonca aj kovové. Môžete si byť istí, že poťah hrnca je odolný voči poškriabaniu.

Všestranný v prevádzke: Hrniec je ideálny na varenie, vyprážanie a dusenie jedla. V kastóli môžete pripravovať jedlá s minimálnym množstvom tuku a prísady sa neprilepia na dno. Hrniec môžete ľahko vyčistiť pod tečúcou vodou, pričom zabudnete raz a navždy drhnúť pripáleniny.

Bezpečnosť a pohodlie sú jeho druhé meno. Pokrievka na hrniec je vyrobená zo žiaruvzdorného skla, takže sa nebojí vysokých teplôt. Počas varenia máte plný výhľad na jedlo, a to je dôležité. Rukoväte hrnca Lava Stone sú potiahnuté na dotyk príjemným materiálom Soft Touch. Vďaka tomu sa rukoväte riadu pri používaní nezohrievajú a na prenášanie horúceho hrnca s jedlom nemusíte používať kuchynskú chňapku.

Nájde sa v každej situácii. Preto, ak sa rozhodnete kúpiť hrniec, môžete si byť istý, že sa s ním nikdy nerozlúčite. A to nemusíte! Navrhovaný hrniec funguje na akomkoľvek sporáku, dokonca aj na indukcii. Preto môžete hrniec použiť doma, na pozemku. Vezmite ho priateľom na spoločné varenie, alebo ho požičajte mame, ktorá sa o tom určite presvedčí tiež.

Najlepší priateľ dospelých a detí. Presvedčte sa o výhodách hrnca Lava Stone. Uisťujeme vás, že sa stane obľúbeným nielen u vás, ale aj u detí. Zábava v kuchyni je predsa najlepšia a ak sa kastról dostane do rúk mladej kuchárke, nemusíte sa báť. Kamenný povlak hrnca je nezničiteľný, to znamená, že naň môžete kresliť pastelkami, vidličkami, skrutkovačmi a jej stav zostane nedotknutý. Vhodné do umývačky riadu, ale ručné umývanie zvyčajne predlžuje životnosť výrobku.

Hrniec má rozmery 28×7,5 cm a objem 3,8 l – ideálny na prípravu jedla pre celú rodinu.

Odporúčame pozrieť celý rad produktov LAVA – viete si vyskladať kvalitkú a parktickú kuchyňu.

Ďalšie informácie

Rozmer

20cm, 24cm, 28cm

Možno by sa Vám páčilo…