Himalájska Soľná Lampa s Podstavcom 8-10kg

48,90

Na sklade už iba 1

Katalógové číslo: cat_nr_awgQSalt-16 Kategórie:

Popis

Každá soľná lampa je vybavená žiarovkou zo zástrčkou. Namiesto toho, aby sme ich predávali podľa veľkosti, predávame ich podľa  približnej hmotnosti.Každá lampa je úplne jedinečná.

Každá soľná lampa je vybavená žiarovkou zo zástrčkou. Namiesto toho, aby sme ich predávali podľa veľkosti, predávame ich podľa  približnej hmotnosti.Každá lampa je úplne jedinečná.

Pamätajte:Himalájske Soľné Lampy a Svietniky absorbujú vlhkosť zo vzduchu.

Ak sa vaša lampa „potí“, zvyčajne sa to stáva keď je dlho vypnutá, najmä vo vlhkých podmienkach. Ak sa to stane tak lampu dajte na slnko na 4 až 5 hodín a odstráňte prebytočné kryštály kefkou, alebo jemne utrite suchou handričkou.

Ak dlhodobo nepoužívate Himalájsku lampu, vypojte ju zo zástrčky.

Vo vlhkých podmienkach doporučujeme položiť himalájsku lampu na tanier.

Napojenie na elektrickú sieť 220V.

Žiarovka s výkonom 15W je súčasťou balenia.

 

Znečistenie dnešného sveta elektrickými zariadeniami vytvára vo vzduchu pozitívne ióny, ktoré sú pre nás potenciálne škodlivé a spôsobujú zhoršenie kvality ovzdušia. Pomocou himalájskej kryštálovej soľnej lampy doplníme záporne nabité ióny vo vzduchu, ktoré nám pomáhajú vyhnúť sa fyzickému alebo duševnému poškodeniu, spôsobené elektrickým smogom.

Soľné lampy pozitívne vplývajú na hyperaktívne deti, zlepšujú koncentráciu a znižujú poruchy nespavosti. Pomáhajú tíšiť príznaky astmy, alergií, dodávajú pocit čerstvosti a prispievajú k zvyšovaniu obranyschopnosti organizmu. Zároveň sú nádherným bytovým doplnkom, dotvárajú prekrásnu harmóniu domácností a vyvolávajú pocit príjemnej atmosféry.

Namiesto toho, aby sme ich predávali podľa veľkosti, predávame ich podľa  približnej hmotnosti. Každá lampa je úplne jedinečná.

Soľné lampy napomáhajú liečiť mnohé ochorenia. Majú pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém a zlepšujú imunitný systém. Soľné lampy sú určené len pre vnútorný priestor. Soľný kryštál môže v chladných a vlhkých miestnostiach zvlhnúť, preto používajte lampu v suchých miestnostiach s izbovou teplotou?

Množstvo negatívnych iónov vyžarovaných soľnou lampou závisí na jej veľkosti. Pre maximálne využitie pozitívnych účinkov lampy je potrebné ju umiestniť čo najbližšie k miestu, kde sa najčastejšie zdržiavate a aby ste mali z tohto miesta priamy výhľad na lampu. Ak si nie ste istí, ktorú soľnú lampu si máte vybrať, použite prosím nasledujúcu tabuľku.

Váha lampy        Max.vzdialenosť účinku v m      Veľkosť plochy v m2

0,5 – 1 kg             1,5 m                                         do 5 m2

2-3 kg                  2 m                                            do 10 m2

3-5 kg                  2,5 m                                         do 12 m2

5-7 kg                  3 m                                            do 15 m2

10-12 kg              3,5 m                                         do 20 m2

18-25 kg              4 m                                            do 30 m2

35-50 kg              5 m                                            do 40 m2