Hrniec Liatina s pokrievkou 4L

47,90

Na sklade už iba 2

Katalógové číslo: cat_nr_ori113302 Kategórie:

Popis

Väčší liatinový hrniec s pokrievkou s nerezovým úchytom vám pomôže pri príprave chutných pokrmov z mäsa, zeleniny i zemiakov. Obľúbenosť tohto materiálu je v súčasnej dobe stále rastie vďaka jej vlastnostiam.

Liatina sa na všetkých zdrojoch rozohrieva rovnomerne a svoju teplotu si udrží aj pod kusom studeného mäsa z chladničky. V rúre krásne opeká zo všetkých strán, nezáleží na tom, ako nerovnomerne vám rúra pečie. Hrnce sú skvelé pre pomalé pečenie pri nižšej teplote.  Ale môžete ich, ako každú liatinovú nádobu, rozpáliť aj bez tuku na vysokú teplotu pri opekaní mäsa sprudka.

Pripravovať pokrmy v hrnci môžete v rúre, na sporáku aj na priamom ohni. Pokrievka zaistí efektívne varenie, zo spodnej strany je opatrená výstupkami, na ktorých sa zráža para z pripravovaného pokrmu a odkvapkáva tak späť.

Odporúčanie: Pri manipulácii používajte kuchynské chňapky. Liatina je špecifická na údržbu, pred a po použití je NUTNÉ povrch ošetriť jedlým olejom, tak sa zabráni vzniku hrdze. Nenechávajte vo vlhku! Nepoužívajte organické kyseliny typu octu.

Indukcia: áno
Nepriľnavý povrch: nie
Dvojité dno: nie
Farby: čierna
Šírka (cm): 33
Výška (cm): 10,5
Výška s pokrievkou (cm): 15,5
Priemer (cm): 23
Objem (l): 4
Hmotnosť (g): 4 800
Ucho: áno
Materiál ucha: liatina

Ďalšie informácie

Rozmer

27,5×18,5 cm, 32,5×20,5 cm, 42,5x25x7,5×14,5 cm

Možno by sa Vám páčilo…