Hrniec smaltovaný MAJOLICA

7,5010,40

Katalógové číslo: - Kategórií:

Popis

Smaltovaný hrniec Majolika je návratom k tradíciám v tom najlepšom štýle. Smaltovanému riadu už dôverovali státisíce používateľov po celom svete. Koniec koncov, je to vynikajúca voľba, nielen praktická, ale aj prospešná pre zdravie celej rodiny. Táto surovina dobre poslúži v domácnostiach alergikov, pretože brzdí rast mikroorganizmov a neobsahuje žiadne škodlivé látky. Hladký povrch zabraňuje hromadeniu nečistôt a uľahčuje čistenie. Smalt tiež nereaguje s jedlom, nemení jeho vôňu ani chuť.

Pevné rukoväte zaručujú pohodlné a bezpečné prenášanie. Sú neoddeliteľnou súčasťou celku, nie doplnkovým prvkom pripevneným k telu. Za zmienku stojí výborná kvalita použitého materiálu, ktorý zabezpečuje odolnosť a možnosť dlhodobého a intenzívneho používania. Vhodné na akýkoľvek typ sporáka a varnej dosky, ako aj do umývačky riadu.

Ergonomický je aj smaltovaný hrniec Majolika. Vďaka rovnomernému rozloženiu a vynikajúcemu udržaniu tepla umožňuje skrátiť čas varenia. Vo voľnom čase môžete obdivovať mimoriadne jemné, originálne dekorácie, ktoré odkazujú na tradície. Ich modrá farba sa dokonale spája s bielou celku.

POZOR! Smaltovaný riad môže mať nepravidelnosti, vypukliny a asymetricky aplikované ozdoby. Nejde o závadu ovplyvňujúcu kvalitu výrobku a jeho používanie. Všetky nedokonalosti sú spôsobené výrobným procesom, ktorý sa v niektorých fázach robí ručne.

Ďalšie informácie

Rozmer

16cm, 18cm, 20cm

Možno by sa Vám páčilo…