Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Kvetináč okrúhly Heos Eco wood antracit

9,2029,90

Zdieľať produkt

Popis

Kvetináč okrúhly Heos Eco wood antracit

plastový kvetináč s vložkou

 

ECO-FRIENDLY COLLECTION

Rad ECO teraz obsahuje až 33% prírodného dreva

Pokročilá technológia recyklácie prírodného odpadu získaného pri spracovaní dreva nám umožňuje túto surovinu používať ako jedinečnú a originálnu zložku na výrobu Eco Wood Collection.

Stovky novo vysadených stromov – smreky a buky začali žiť svoj nový lesný život. Toto je výsledok našej aktivity, vďaka ktorej v spolupráci s lesným inšpektorátom v Bielsko-Biała, bol v oblasti Skrzyczne doplnený porast stromov.

Veríme, že rovnako ako naša spoločnosť Prosperplast budú aj tieto stromy dlho slúžiť generáciám po nás.
Výroba, ktorá využíva plast ako základnú surovinu (napríklad polypropylén), je napriek tomu, čo si veľa ľudí myslí, technológiou šetrnou k životnému prostrediu. Ak je na výrobu využívaná moderná technológia, výkonné stroje a spotreba vody v celom procese je relatívne nízka, môžeme jednoznačne povedať, že nám na životnom prostredí naozaj záleží.
Okrem toho existuje viacero oblastí, v ktorých sa snažíme správať šetrne k životnému prostrediu. Neustále rozširujeme sortiment výrobkov radu ECO vyrobených z recyklovaných materiálov. Pri návrhu našich výrobkov/produktov sme mysleli aj na spôsob, akým naše produkty balíme (obvykle jeden obal dokonale zapadá do druhého) a to nám umožňuje prepravovať veľké objemy zásielok jedným vozidlom. Výsledkom potom je naše prispenie k zníženiu množstva výfukových plynov v atmosfére pri preprave.

Ďalšie informácie

Rozmer

47cm, 57cm, 30cm, 40cm

Môže Vás zaujímať