Randlík HESTON 18 cm 1,5 L

26,10

Na sklade už iba 2

Katalógové číslo: cat_nr_flo1R0021 Kategórie:

Popis

Hliníkový indukčný randlík Florina Heston 1,5 l 18 cm

Ak aj vy radi experimentujete v kuchyni, je tu pre vás moderný hliníkový randlík Heston s objemom 1,5 l! V nádobe pokrytej patentovanou vrstvou PFLUON Cookmark™ môžete smažiť a dusiť mäso, redukovať omáčky a karamelizovať zeleninu. Panvicu môžete použiť na akomkoľvek sporáku, dokonca aj na indukčnej varnej doske.

Vyrobené z kovaného hliníka, ktorý sa pýši názvom „Food Safe“, čo znamená 100% bezpečnosť pri kontakte s potravinami. Randlík nijako nereaguje s pripravovaným jedlom. Odolný voči poškodeniu bude slúžiť mnoho rokov. Vnútro je pokryté patentovanou nepriľnavou vrstvou Pfluon Cookmark™. Vďaka tomu sa potraviny nelepia na dno a hrniec sa ľahko čistí (odporúča sa ručné umývanie).

Všimnite si sklenené veko, ktoré má silikónový okraj. Pevne uzavrie nádobu a vo vnútri udržuje požadovanú teplotu. Vďaka tomu uvaríte rýchlejšie a nestrácate cenné nutričné ​​hodnoty.

Rukoväť pokrytá materiálom soft touch sa pri varení nezohrieva, čo ovplyvňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na prenášanie panvice s uvareným jedlom nemusíte používať chňapku alebo handričku.

 

Ďalšie informácie

Rozmer

16cm, 20cm

Možno by sa Vám páčilo…