Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Sušička na hríby , ovocie, zeleninu DANTE

48,00

Na sklade už iba 2

Zdieľať produkt

Popis

Sušička potravín na huby, ovocie a zeleninu Botti Electronic Dante square 250 W – zachováva chuť a vôňu sušených potravín.

Štvorcová sušička Dante má kompaktné rozmery, takže ju ľahko uložíte do kuchynskej skrinky. Aj keď to naozaj nebudete musieť skrývať, pretože je to zariadenie mnohých možností.

Sušička má výkon 250 W. Pracuje ticho, takže vás nebude dráždiť pri iných činnostiach v domácnosti. Skladá sa z 5 nastaviteľných sít. Vďaka tomu môžete v prístroji sušiť ako tenké plátky, tak celé ovocie či zeleninu. Zabudovaný ventilátor rovnomerne rozvádza teplo, takže jedlo sa postupne suší a nestráca svoje nutričné, chuťové a aromatické hodnoty.

Zariadenie je vybavené ochranou proti prehriatiu. To znamená, že sušička sa automaticky vypne, ak hrozí jej poškodenie. Priehľadné puzdro umožňuje plnú kontrolu nad procesom sušenia.

Používaním sušičky potravín môžete zmeniť svoje stravovacie návyky. Pripravte svojim deťom zeleninové alebo ovocné chipsy. Pomocou prístroja sušte bylinky, z ktorých si pripravíte zdravé čaje. Sušičku môžete použiť aj na prípravu údenín.

Môže Vás zaujímať