Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Prečítajte si o nás

Radosť z každodenných vecí.

Sila v tradícii, osobnom prístupe, snaha o neustále zdokonaľovanie a prinášanie trendov. Miesto pre pohodlný nákup a načerpanie inšpirácií.

To sme my: tím DO-TEX na čele so zakľadateľmi (Ing. Anna Zamkovská a Ing. Ivan Zamkovský), ich deťmi (Mgr. Jana Kupková a Mgr. Michal Zamkovský PhD.) a tímom, ktorý vás obsluhuje či už na predajniach alebo v rámci eshopu.

Chcete vedieť kto sme? Prečítajte si viac o nás, prípadne napíšte mail na objednavka@dotex.sk

Sme malá rodinná, slovenská firma, ktorá pre vás otvorila prvú maloobchodnú predajňu domácich potrieb a textilnej galantérie už v roku 1992 v Bratislave. Dnes máme v Bratislave dve zabehnuté prevádzky

Ako začali vznikať supermarkety, rástla aj naša konkurencia. My sme sa však rozhodli pokračovať ďalej a odlíšiť sa osobitým prístupom k zákazníkom.

Z potreby mladých ľudí, ktorí často prezerajú produkty online a nakupujú z pohodlia domova, vznikol v roku 2014 náš eshop. Nakupovanie v DO-TEX sa tak stalo rýchlejšie, dostupnejšie a jednoduchšie. 

V októbri 2021 sme otvorili tretiu predajňu, v Trnave. Tento obchod je našim najväčším, a preto tu máte úžasný výber. Ponúka klasické domáce potreby so širokým výberom vecí do domácnosti od rôznych dodávateľov. Zároveň sa orientujeme aj na dekorácie, sezónne produkty a novinky v danom sektore, nakoľko veríme, že každý chce mať svoj domov praktický, útulný a pekný. Na predajni tiež nájdete mnoho kvetináčov (plastových, keramických aj prútených) a veľkú ponuku textilnej galantérie. Podporujeme tvorivosť, nakoľko viacero našich zákazníčok sú ženy na materskej, či starostlivé babky, ktoré sa venujú rôznym handmade činnostiam (pečenie, aranžovanie, pletenie…). U nás v Trnave si isto prídu na svoje.  

Prečo si vybrať nás?

Kvalita

Personálu, tovaru a priestoru

Široký výber

Domácnosť a záhrada, rozliční dodávatelia

Zaujímavý, praktický a nový sortiment

Sledujeme nové trendy. Nájdete u nás všetko pre domácnosť

Dostupnosť

Otvorené denne, rýchla dostupnosť z obchvatu, bezplatné a bezproblémové parkovanie

Skvelá a ochotná obsluha

Naše predavačky sa podieľajú na výbere dodávateľov a produktov, majú tak bližší vzťah k daným produktom a vedia ich tak lepšie komunikovať zákazníkom

Osobný prístup

Ak ste u nás nenašli, čo ste hľadali, neváhajte sa opýtať, je veľká pravdepodobnosť, že Vám to vieme zohnať

Sme celoživotným partnerom pre domácnosti. Radi privítame mladé páry, rodiny, jednotlivcov, ktorí si riešia svoje bývanie, či dôchodcov. Mnohí naši zákazníci sú s nami už 30 rokov. U nás sa môžete poradiť, porozprávať, zdieľať názory a inšpirovať sa.

DO-TEX je značka, ktorá Vám dáva možnosť v kľude si vybrať zo širokej ponuky domácich potrieb, kvetináčov, dekorácií a galantérie. Značka, ktorá rozvíja a podporuje tvorivosť, spája tradičné s moderným.

Veríme, že s nami zákazníci zažijú radosť. Radosť z nákupu keď sa potešia novou, peknou a praktickou vecou, radosť z toho, keď obdarujú svojich blízkych či radosť z tvorby – handmade tvorenie, z pečenia, varenia, sadenia, pletenia, šitia…

Pretože každý má právo na radosť z každodenných vecí.