5five – francúzska elegancia a funkčnosť

Nikdy ste nepočuli o značke 5five? Čo to je a prečo práve oni? V nasledujúcom článku sa dozviete, aké produkty ponúka francúzska značka 5five. Prečítajte si tiež prečo sme sa rozhodli vám ich ponúknuť a priniesť do vašich domácností.

Francúzska značka 5five ponúka interiérové doplnky do domácnosti, ktoré nielen lahodia oku svojím dizajnom, ale sú aj prakticky vymyslené. Produkty vyrábajú z trvácnych a odolných surovín, ako je bambusové drevo, chromovaná oceľ alebo polyresin. Keďže je náš interiér zároveň naším domovom, ich produkty sú inovatívne, funkčné a čím viac dômyselnejšie. Pri ich dizajnovaní a tvorbe sa inšpirujú každodenným životom a životným štýlom obyčajných ľudí. Ich výrobky sú, preto aj cenovo dostupné.

Značku 5five sme sa rozhodli priniesť na slovenský trh, keďže má široké zastúpenie v ostatných západných krajinách. Vyznačuje sa moderným dizajnom, kvalitou a funkčnosťou. Ich produkty sú jednoduché na používanie, manipuláciu a montovanie. Mnohé z nich majú vylepšenia, ktoré by ste nečakali. Z ich sortimentu sme sa zamerali na krásne vypracovaný bambus a farebné kolekcie v kombinácií s bambusom.

Bambusová kolekcia

Bambusovú kolekciu od francúzskej značky 5five tvoria predmety do kúpeľne, kuchyne a úložné predmety. Bambusové drevo je odolné voči nárazom, poškodeniu, vode a vlhkosti a ľahko sa čistí. Bambus je tiež trvácny. Vďaka odolnosti voči vlhkosti môžu byť výrobky z bambusu umiestnené priamo v sprche. Medzi produktami, ktoré z tejto kolekcie nájdete u nás na predajniach alebo e-shope, sú police do kúpeľne, závesné poličky do sprchy, police na kolieskach, alebo stojany na uteráky. Rovnako sem patria koše na bielizeň, odpadkové koše menšie alebo väčšie, košíky na uloženie kozmetiky, ale aj WC kefy s bambusovým stojanom. Medzi predmety z bambusu, ktoré využijete v kuchyni patria aj rôzne riady, misky, stojany alebo poličky. Bambusová kolekcia je elegantná a má minimalistický štýl. Jej dizajn je rustikálny, a preto bude mať s týmito výrobkami váš interiér prírodný a ekologický charakter. 

Farebné kolekcie

Kolekcie plné farieb sme rozdelili na bielu, modrú, žltú a čiernu kolekciu. Ide o výrobky, väčšinou z polyresinu, ocele, skla, keramiky v kombinácií s bambusovým drevom. V ponuke sú rôzne odpadkové koše s pedálom a plastovým košom s rúčkou vo vnútri. Takéto koše nájdete vo všetkých farebných kombináciách. Rôzne fľaše zo skla, termosky, stojany na uteráky, mydelničky, misky, misy, riady, stojany na riad a mnoho iných. V ponuke sú aj praktické držiaky na toaletný papier s poličkou na mobilný telefón. Výrobky sú vyrobené z trvácnych materiálov, odolných voči poškodeniu a vlhkosti. Ich dizajn je premyslený, praktický a vhodný do každého typu interiéru, moderného aj klasického. Tieto výrobky dodajú vašej domácnosti ekologický charakter. Produkty vo farebných kolekciách od značky 5five sú elegantné a minimalistické, vhodné aj do malých priestorov. Farebné kolekcie sa dajú pekne kombinovať, nie je potrebné dodržiavať iba jednu farebnosť.

5five je francúzska značka, ktorá ponúka produkty pre ľudí, čo ocenia praktickosť a funkčnosť v domácnosti. Vďaka nim bude váš domov nielen elegantným a pekným priestorom, ale každý kúsok v ňom bude funkčný a trvácny. Už nebudete musieť meniť vybavenie kúpeľne, kuchyne, toalety a iných priestorov každú chvíľu. Stačí si len vybrať z ponuky na e-shope alebo prísť do predajní v Trnave, alebo Bratislave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *