Podporme slovenských výrobcov

Jar 2020 vojde do dejín ako rok pandémie, ekonomického poklesu ale aj spolupatričnosti, opatrnosti. Pomaly sa otvárajú prevádzky a my opäť môžeme fungovať ako predtým. Slovenská ekonomika, žiaľ, bude ešte dlho pociťovať dopady obmedzení, ktoré boli nevyhnutne prijaté.

Každý z nás môže pomôcť slovenskej ekonomike, slovenským domácnostiam kúpou tovarov vyrobených na Slovensku a služieb poskytnutých na Slovensku. Tohtoročná dovolenka na Slovensku, víkendové pobyty a výlety na Slovensku a preferencia slovenských výrobkov, či už potravín, drogérie alebo potrieb do domácnosti.

My budeme postupne pridávať do článku slovenské firmy, s ktorými spolupracujeme. Kúpou produktov z týchto firiem podporíte slovenskú ekonomiku. Zn. spolu to zvládneme 🙂

sáčky do vysávača antibakteriálne

  1. AG Filter, rodinná firma sídliaca v Šali, na našom trhu vyrábajú filtračné vrecká do vysávačov viac ako 15 rokov.

Pridali sme do e-shopu možnosť objednať sáčky do vysávačov. Spolupracujeme so slovenským výrobcom sáčkov AG Filter, ktorá má patentovanú značku. Vyrábajú antibakteriálne filtračné vrecká do vysávačov na báze polymérových mikrovláknin, ktoré sa vyznačujú kvalitou, vysoko prevyšujúcou filtračné a antibakteriálne vlastnosti papiera a ostatných látok. Tieto vlastnosti polymérovej mikrovlákniny podstatne znižujú riziko tvorby alergií a respiračných ochorení pri vysávaní s vreckami tohoto typu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.