Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Talianska elegancia kvetináčov

S blížiacou sa jarou sa postupne príroda začína prebúdzať. Spolu s ňou aj kúsok prírody, ktorý máme doma v podobe interiérových, balkónových či terasových rastlín. Potrebujete tie svoje presadiť? Neviete si však rady aký kvetináč zvoliť?  V nasledujúcom článku vám predstavíme vkusné a praktické kvetináče od talianskej značky Nicoli, ktoré budeme mať o chvíľu v ponuke.

Nicoli

Nicoli je talianska značka kvetináčov. Pri ich výrobe spája vkus s profesionalitou a praktickosť s udržateľnosťou. Už viac ako 35 rokov spolupracujú s profesionálnymi pestovateľmi a záhradkármi. Vďaka nim tvoria vkusné a hlavne funkčné črepníky a kvetináče vhodné do obytných priestorov, na terasy ale aj záhrady. Vyrábajú ich pomocou špičkových technológií lisovania, ktoré v sebe spájajú presnosť a kvalitu výroby a zároveň chránia životné prostredie.

Ekológia

V súčasnej dobe sa svet viac a viac zaoberá ekológiou a udržateľnosťou. Tieto problémy reflektuje aj Nicoli. Verí v ekologický cyklus opätovného využitia surovín. Kvetináče a črepníky vyrába z čo najväčšieho množstva recyklovaného plastu. Použitie toho, čo sa už doteraz vyrobilo bez novej výroby surovín, výrazne znižuje spotrebu zdrojov a energie potrebnej na ich výrobu, čo má za následok nižší dopad na životné prostredie.

Samotný plast sa počas používania neznečisťuje. Naopak, je to vysoko udržateľný materiál. Jeho výroba vyžaduje menej energie ako sklo a papier a je 100% neobmedzene recyklovateľný. Plast nie je náš nepriateľ, naopak, naučme si ho vážiť a využívať čo najdlhšie. 

Elegancia

Aj kvetináče a črepníky môžu mať v sebe eleganciu a krásne dopĺňať priestor. Vďaka dizajnérom, s ktorými značka Nicoli spolupracuje, sú ich výrobky vhodné do každej domácnosti. Ich minimalistický a jednoduchý dizajn predstavuje harmóniu v živote. Povrch kvetináčov je často hladký a odráža jednoduchosť a eleganciu.

V ponuke

Kvetináče Divo elegance majú reliéfny textúrovaný povrch. Sú vysoké so základňou v tvare štvorca. Vhodné do interiéru aj exteriéru, na balkón alebo terasu. Vaše rastliny vyzdvihnú a spravia z nich okrasu priestoru, v ktorom ich umiestnite. Divo elegance sú príkladom elegantného a ekologického produktu.

Athena a Iris, pomenované podľa gréckych bohýň múdrosti a dúhy, sú kvetináče vyrobené v živici s matným, mierne drsným povrchom. Sú podlhovastého a oválneho tvaru, vhodné na kombinovanie rastlín. Dostupné sú v bielej, antracitovej a šedej farbe. Ich elegantný a minimalistický tvar je vhodný na balkóny aj parapety okien.

Echo sú valcovité kvetináče s dvojitou stenou. Je možné ich stohovať na seba a vytvoriť tak vysoký priestor pre rastlinu. Vďaka výrobe v živici rotačnou technikou majú matný, mierne drsný povrch. Ich výroba trvá viac ako hodinu. Sú ručne dokončované, odolné a pevné. Kvetináče Echo sú dostupné v bielej, sivej a antracitovej farbe. Ich elegantný a moderný dizajn doplní váš priestor a splynie s vašou rastlinou. Sú odolné voči UV žiareniu a teplotám.

Tylus a Talos sú kvetináče kónického tvaru s moderným vzhľadom. Vyrábané v živici rotačnou technikou a ručne dokončované zaručujú pevnosť a udržateľnosť. Majú dvojité steny. Svojim minimalistickým a elegantným vzhľadom doplnia vašu terasu alebo balkón a vyzdvihnú rastlinu, ktorú do nich umiestnite na umenie.

Kvetináče Minos a Momus majú štvorcovú základňu s matným a mierne drsným povrchom. Momus majú kubický tvar a sú vhodné pre rastliny strednej a väčšej veľkosti. Sú pevné a odolné voči UV žiareniu a teplotám. Minos sa dodávajú v troch veľkostiach. Majú malé steny, preto sú vhodné na terasy a balkóny na pestovanie šalátov a byliniek. Možno ich tiež využiť na dekoráciu s jednoduchými bielymi kamienkami.

Kvetináče od talianskej značky Nicoli sú svojím dizajnom vhodné do každej domácnosti. Oživte vďaka ním svoj balkón alebo terasu a nechajte v nich vyniknúť jedinečnosť vašich rastlín. Susedia vám ich budú závidieť. Sú vhodné aj ako darček a potešia každého milovníka dizajnu a vkusu.

Kategórie článkov